Pakalpojumi

Santehnikas uzstādīšana un remonts

Uzstādam un remontējam visa veida santehniku - izlietnes, vannas, dušas kabīnes, podus, veļas mašīnas, ūdens maisītājus, boilerus u.t.t.

Ūdensvada, ventilācijas un kanalizācijas ierīkošana un remonts

Ierīkojam ēkās un dzīvokļos ūdensvadu, ventilāciju un kanalizāciju. Remontējam un veicam tīrīšanu. Mainām ūdens skaitītājus.

Apkures iekārtu uzstādīšana, apkope un remonts

Veicam apkures sistēmu un iekārtu uzstādīšanu, apkopi un remontu, kā arī radiatoru nomaiņu.

nekustamā īpašuma apsaimniekošana

Uzņemsimies pastāvīgu jūsu ēkas ūdensvada, kanalizācijas un apkures sistēmu ekspluatācijas nodrošināšanu, uzraudzību un remontu, kā arī skaitītāju nomaiņu. Noslēgsim pastāvīgas apkalpošanas līgumu. 

Būvdarbu vadīšana un būvuzraudzība

Veicam būvdarbu vadīšanu un būvuzraudzību sekojošās sfērās:

Sfēra Nr.22-50-00418 - ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas būvdarbu vadīšana;

Sfēra Nr.38-50-00245 - ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas būvdarbu būvuzraudzība.

mūsu sadarbības partneri

SIA Vides eksperts dibināta 2004. gadā. Uzņēmuma vadošajiem speciālistiem ir vairāk kā 15 gadu pieredze notekūdeņu attīrīšanas jomā. Firmas darbības laikā uzstādītas vairāk kā 100 bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un veikta vairāk kā 50 notekūdeņu attīrīšanas iekārtu pilnveidošana, tai skaitā pārtikas pārstrādes uzņēmumiem.

Sens koks ir latviskās dzīvesziņas un mūsdienu dizaina apvienojums, kurā sens kokmateriāls atdzimst kādā racionālā un praktiskā sadzīves interjera priekšmetā.santehnika,ūdensapgāde,kanalizācija,ventilācija,gāze,izlietne,dušaskabīne,wc,pods,jaucējkrāns,apsaimniekošana,interjers, pakaramais,caurules,kapara,bronzas